Investice

Hledáte účinný způsob zhodnocení Vašich volných finančních prostředků? Prostřednictvím našich specialistů Vám představíme možnosti, jak ochránit hodnotu Vašich peněz od všudypřítomné inflace.

 Naše společnost má ráda stabilitu, o kterou usilujeme i v případě investičních záměrů našich klientů. Klientům proto doporučujeme spíše konzervativnější investiční produkty s rozsahem zhodnocení od 4 do 8 %. 

Nalezení správných investičních produktů


Přemýšlíte, co s naspořenými penězi? Hledáte způsob, jak nejlépe investovat? Současná situace na trhu nabízí řadu možností, jak efektivně své finanční prostředky zhodnotit.

Podílové fondy

 

Dluhopisy

 

Akcie

 

Komodity

 

FKI

fond kvalifikovaných investorů

Doplňkové penzijní spoření

Výběr nejvhodnějších investičních produktů obnáší tyto kroky:

1. Naši specialisté vytvoří transparentní záznam z jednání.

2. S klientem vyplníme investiční dotazník.

3. Zjistíme povahu klienta a jeho potenciál pro investování. 

4. Společně s klientem zvolíme vhodnou investiční strategii.

5. Ukážeme klientovi výběr vhodných produktů.

6. Zařídíme veškerou administrativu až po podpis smlouvy pro úspěšné naplnění investičních cílů klienta.

Fondy kvalifikovaných investorů

 

Pro kvalifikované investory nabízíme možnost podílet se jako akcionáři fondů na výstavbě prémiových rezidenčních, výrobních a logistických nemovitostí. Jedná se o dlouhodobější investice s doporučeným investičním horizontem minimálně 5 let do developerských projektů s atraktivním zhodnocením 8 až 9 % za rok. Investovat do fondů lze již od 1 milionu korun.

Jednorázová investice nebo pravidelné spoření?

 

Chtěli byste investovat jednorázově nebo raději pravidelně spořit? Naši specialisté Vám pomohou vše nastavit tak, aby se Vaše peníze stabilně zhodnocovaly. Dlouhodobé investice Vám mohou poskytnout i zajímavou alternativu k penzijnímu spoření. Díky jejich vyššímu zhodnocení Vám vygenerují více peněz na penzi. Mezi nejoblíbenější produkty našich klientů patří investice do realitních fondů, které poskytují stabilní zhodnocení peněžních prostředků. Příklad výnosu pravidelného investování i jednorázového vkladu do realitního fondu Vám ukáží následující grafy.

Příklad investování do nemovitostního fondu CREIF

Možnost investování od částky 500 Kč

Pravidelné investování


Na modelu pravidelného investování vidíme zhodnocení 6 % při pravidelném měsíčním vkladu 5 000 Kč. Za 6 let se hodnota investice navýší celkem o 59 198 Kč.

Jednorázové investování


Na modelu jednorázové investice vidíme zhodnocení 6 % při vkladu

1 000 000 Kč.  Za 6 let se hodnota investice celkově navýší o 383 056 Kč.

Investování do kryptoměn?

 

Naše filozofie se snaží zajistit stabilní zhodnocení peněz. Trh kryptoměn je však příliš kolísavý na to, abychom byli schopni garantovat dlouhodobě stabilní zhodnocení Vašich peněz. Tento typ investice proto nepodporujeme.

Spolupracujeme s

Schůzka je pro nás důležitá


Rádi Vás přivítáme v jedné z naší regionální pobočce a společně vymyslíme další postup. Naše dlouholeté zkušenosti zajistí kvalitní výnosy a Vaši spokojenost. Věříme, že profesionalita našich zástupců Vám pomůže se ve světe investic zorientovat.

Rádi Vás

uvidíme

Srozumitelně

vysvětlíme

Dlouhodobě

pohlídáme

Reference zákazníků

MUDr. Kamil Bezděk

Lékař

 Paní Mgr. Horáková a její tým pomáhá s finanční problematikou naší rodiny již více než 10 let. Finanční zabezpečení a pojištění všech členů domácnosti revidujeme dle aktuálního stavu a potřeb, zhodnocení volných finančních prostředků účinně pomáhá překlenout i současnou inflační situaci. Pravidelně jsem informován o možnostech v oblasti investic. Se vzájemnou spoluprací jsem maximálně spokojen a věřím, že i nadále bude pokračovat.

Petr Matula

Mistr ve výrobě

 Na základě rady mého bankéře jsem investoval úspory, kdy během roku jsem tímto způsobem přišel o nemalé peníze. Svěřil jsem se s tímto problémem poradkyni z PROFORZA finance paní Svatavě Kubešové, která mi představila možnosti investování přes společnost PROFORZA finance a vše se mnou probrala. Takto již investuji několik let, peníze se mi zhodnocují a já jsem spokojen. 

Rodina Řehákova

 Po narození syna jsme zvažovali možnosti, jak mu našetřit něco do života. Od známých jsme dostali kontakt na poradce z PROFORZA finance. Ten nám ukázal možnosti dlouhodobého investování a ochotně nám zodpověděl všechny naše dotazy. Takže jsme spokojení. 

Bc. Radim Blaheta

Vedoucí odboru dopravy Bílovec

 Pokud člověk nechce strávit spoustu času studiem finančního trhu, musí se svěřit někomu, kdo tomu rozumí a komu hlavně důvěřuje. A proto s panem Radimem Klečkou z PROFORZA finance spolupracuji už více než 15 let, po tuto dobu se nám stará i o naše investice, a to o něčem svědčí. Máme u něj komplexní servis a neměnili bychom. Profesionál na svém místě.   

Proč investovat s námi?

20

let zkušeností

 

Naše společnost vznikla v roce 2016 s cílem nabídnout svěží vítr v oblasti finančního poradenství.

42

profesionálních

poradců

 

Naši specialisté jsou odborně vyškoleni a mají 20 let zkušeností v oboru.

1

miliarda Kč

 

Ve správě investic firmy PROFORZA finance, a.s.

Potřebujete více informací?

 

Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Jiřího Trnky 1237/9
0strava - Mariánské Hory

info@proforza.cz

596 110 620

Těšíme se na setkání s Vámi

Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit. Neplatný email.
Musíte vyplnit.
Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat.

Zákonné informace a upozornění
Modelové příklady jsou určeny k usnadnění vašeho vlastního investičního rozhodnutí a volbou vaší investiční strategie. Informace zde uvedené mají pouze informativní charakter, nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku a nelze je považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení ani poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby. Uvedené údaje o výkonnosti fondu se týkají minulého období. Historické výnosy nezaručují podobné výnosy v budoucnu. Prezentované zhodnocení v minulých letech je již očištěno o nákladovost fondu (TER), konečný výnos investice však může být ovlivněn v důsledku vstupního/výstupního poplatku, který musí investor v souvislosti s investicí do fondu provést.