Myslíme na Vás

 

Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefoniky, emailem, kontaktním formulářem nebo prostřednictvím žívého chatu v pracovní dny.

Kontaktujte nás

 

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle centrály níže, která Vás přesměruje na nejbližšího specialistu, nebo kontaktujte přímo vybraného specialistu. Pokud preferujete textovou komunikaci, napište nám na e-mail, nebo využijte kontaktní formulář. V pracovní dny se s námi můžete spojit prostřednictvím živého chatu.

Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit. Neplatný email.
Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit.
Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat.

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03641562 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Chytrý Honza, a.s., IČO: 29048770. Pojistné produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03641562 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění Chytrý Honza, a.s., IČO: 29048770. Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 03641562 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Chytrý Honza, a.s., IČO: 29048770. Bližší informace získáte na www.chytryhonza.cz.