Novinky a trendy

  • Na lyže do zahraničí se letos chystá dle průzkumu společnosti ČPP Servis 22 % Čechů, což je zhruba stejně jako v minulých letech. Jen malá část lyžařů přitom zná všechna pravidla pro lyžování v zahraničí. Konkrétně mezi Čechy velmi oblíbená Itálie na začátku roku 2022 nově zavedla povinné pojištění odpovědnosti a další pravidla pro pohyb na sjezdovkách.


  • Vzdělání je jeden z nejlepších darů, který můžeme svým dětem dát. Nejenže jim otevírá dveře k lepším příležitostem a úspěšné kariéře, ale také jim pomáhá vyvinout dovednosti a znalosti nezbytné pro život. V dnešní době je vysokoškolské vzdělání zvláště cenné, ale nese s sebou také značné finanční náklady, které mohou zatěžovat rodinný rozpočet.


  • Život je plný nečekaných zvratů a výzev. Každý den představuje nové situace a rozhodnutí. Vychováváme děti, splácíme hypotéku, staráme se o naše stárnoucí rodiče. Co se stane, pokud nás ale znenadání postihne nepředvídaná událost, která nám dramaticky omezuje příjmy a způsobuje finanční problémy?