Pojištění

Víte, že v České republice pečuje daleko více lidí o své auto než o svůj život, přestože zdraví má mnohem vyšší, v konečném důsledku i nevyčíslitelnou, hodnotu?

 Smyslem pojištění je udržení stávajícího životního komfortu v případě
nenadálých závažných životních okolností. Nespoléhejte se proto na webové srovnávače
pojištění. Hledejte individuální přístup, třeba u nás v PROFORZA. 

V rámci našeho servisu pro klienty nabízíme širokou škálu zabezpečení


Naši nezávislí specialisté na pojištění Vám pomohou uvědomit si, co všechno pojištění obsahuje a jaká existují rizika.  Vždy se Vám budou snažit najít ten nejlepší produkt reflektující Vaši životní situaci, a to v případě pojištění osob i majetku.

Životní a úrazové pojištění

 

Pojištění podnikatelských rizik

 

Pojištění majetku 

 

Pojištění odpovědnosti zaměstnanců

 

Pojištění vozidel 

 

Cestovní pojištění

 

 Životní pojištění

 

Správně nastavené bývá tehdy, když člověk platí pouze za to, co skutečně potřebuje. Proto není jednoduché jej sestavit. Současně by mělo zohledňovat všechna potenciální rizika:

 

● zdraví klienta
● riziko dlouhodobé nemoci nebo vážné choroby, popř. invalidity
● riziko ztráty příjmů při splácení hypotéky

 

U nás v PROFRZA získáte individuální přístup, který bude podrobně zohledňovat Vaše potřeby, rizika, příjmy a výdaje. Pokud již životní pojištění máte, naši specialisté Vám pomohou s jeho aktualizací tak, aby zohledňovalo jen ta rizika, která jsou pro Vás relevantní. Vaše pojištění tak může být i levnější.

Pojištění nemovitostí

Naši poradci v oblasti pojištění jsou skuteční odborníci disponující mnohaletými zkušenostmi. U každého pojištění nemovitosti zohledňujeme tyto faktory:

 

● lokalitu

● typ bydlení
● způsob plnění pojistné události
● výluky z pojištění

 

V případě pojištění nemovitosti se v dnešní turbulentní době nabízí jedna podstatná otázka: Máte Vaši nemovitost správně pojištěnou?

Příklad pojištění rodinného domu

Rodina si pořídila v roce 2015 rodinný dům za částku 2,5 mil. Kč. Po koupi nemovitosti si dům na tuto částku také pojistila a dál se o pojistnou smlouvu nestarala. V průběhu let rodina dům zrekonstruovala, postavila si na pozemku bazén se zastřešením a zahradní domek. Vlivem provedených úprav, obecného růstu cen nemovitostí, práce a stavebních materiálů se současná hodnota nemovitosti vyšplhala na 5 mil. Kč.

Z výše uvedeného vyplývá, že v současné době je tato nemovitost podpojištěná o 50 %. V případě, kdy by této rodině vznikla škoda na nemovitosti ve výši 1 mil. Kč, nebude pojišťovna plnit 1 mil. Kč, ale pouze 500.000 Kč. Pojišťovny totiž mohou v případě podpojištění krátit pojistné plnění ve stejném poměru, v jakém je pojistná částka k hodnotě nemovitosti, tj. mohou krátit plnění o 50 %. Aby rodina odstranila vzniklou škodu v plné výši, bude muset doplatit 500.000 Kč z vlastních peněz.

 

Chtěli byste se ujistit, že je Vaše nemovitost správně pojištěna?

Spolupracujeme s

Schůzka je pro nás důležitá


Rádi Vás přivítáme v jedné z naší regionální pobočce a společně vymyslíme další postup. Naše dlouholeté zkušenosti zajistí kvalitní výnosy a Vaši spokojenost. Věříme, že profesionalita našich zástupců Vám pomůže se ve světe investic zorientovat.

Rádi Vás

uvidíme

Srozumitelně

vysvětlíme

Dlouhodobě

pohlídáme

Reference zákazníků

MUDr. Kamil Bezděk

Lékař

 Paní Mgr. Horáková a její tým pomáhá s finanční problematikou naší rodiny již více než 10 let. Finanční zabezpečení a pojištění všech členů domácnosti revidujeme dle aktuálního stavu a potřeb, zhodnocení volných finančních prostředků účinně pomáhá překlenout i současnou inflační situaci. Pravidelně jsem informován o možnostech v oblasti investic. Se vzájemnou spoluprací jsem maximálně spokojen a věřím, že i nadále bude pokračovat.

Petr Matula

Mistr ve výrobě

 Na základě rady mého bankéře jsem investoval úspory, kdy během roku jsem tímto způsobem přišel o nemalé peníze. Svěřil jsem se s tímto problémem poradkyni z PROFORZA finance paní Svatavě Kubešové, která mi představila možnosti investování přes společnost PROFORZA finance a vše se mnou probrala. Takto již investuji několik let, peníze se mi zhodnocují a já jsem spokojen. 

Rodina Řehákova

 Po narození syna jsme zvažovali možnosti, jak mu našetřit něco do života. Od známých jsme dostali kontakt na poradce z PROFORZA finance. Ten nám ukázal možnosti dlouhodobého investování a ochotně nám zodpověděl všechny naše dotazy. Takže jsme spokojení. 

Bc. Radim Blaheta

Vedoucí odboru dopravy Bílovec

 Pokud člověk nechce strávit spoustu času studiem finančního trhu, musí se svěřit někomu, kdo tomu rozumí a komu hlavně důvěřuje. A proto s panem Radimem Klečkou z PROFORZA finance spolupracuji už více než 15 let, po tuto dobu se nám stará i o naše investice, a to o něčem svědčí. Máme u něj komplexní servis a neměnili bychom. Profesionál na svém místě.   

Proč se pojistit s námi?

20

let zkušeností

 

Naše společnost vznikla v roce 2016 s cílem nabídnout svěží vítr v oblasti finančního poradenství.

42

profesionálních

poradců

 

Naši specialisté jsou odborně vyškoleni a mají 20 let zkušeností v oboru.

1

miliarda Kč

 

Ve správě investic firmy PROFORZA finance, a.s.

Potřebujete více informací?

 

Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Jiřího Trnky 1237/9
0strava - Mariánské Hory

info@proforza.cz

596 110 620

Těšíme se na setkání s Vámi

Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit. Neplatný email.
Musíte vyplnit.
Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat.

Zákonné informace a upozornění
Modelové příklady jsou určeny k usnadnění vašeho vlastního investičního rozhodnutí a volbou vaší investiční strategie. Informace zde uvedené mají pouze informativní charakter, nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku a nelze je považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení ani poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby. Uvedené údaje o výkonnosti fondu se týkají minulého období. Historické výnosy nezaručují podobné výnosy v budoucnu. Prezentované zhodnocení v minulých letech je již očištěno o nákladovost fondu (TER), konečný výnos investice však může být ovlivněn v důsledku vstupního/výstupního poplatku, který musí investor v souvislosti s investicí do fondu provést.