Hypotéky

Chtěli byste investovat do vlastního bydlení? Unavuje Vás vkládat peníze do pronájmu nemovitosti, která nikdy nebude Vaše? Tím nejlepším možným řešením je jistě hypotéka, tzv. úvěr na bydlení.

 Hypotéka představuje velký závazek. Před jejím pořízením je proto velmi důležité pečlivě
zhodnotit Vaši současnou životní a finanční situaci. S promyšleným plánem ale vše hravě zvládnete. 

Široký výběr kvalitních produktů


Je Vaším snem mít vlastní dům, byt nebo doma plánujete renovaci? Přemýšlíte o pořízení hypotéky, ale nevyznáte se v jednotlivých druzích? Chcete rozšířit své podnikání nebo si splnit sen? Naši specialisté hypotékám a úvěrům rozumí, proberou tedy s Vámi všechny možnosti.

Hypoteční úvěry

 

Podnikatelské úvěry

 

Spotřebitelské úvěry

 

Konsolidace

Stavební spoření

 

Proč se obrátit na naše specialisty?

Náš hypoteční poradce:
pro Vás na základě Vašich potřeb najde optimální nastavení a nabídky hypoték,
Vám sdělí výhody i nevýhody hypotéky a jednotlivých nabídek.

 

Jaké výhody plynou pro Vás?
Úspora času - nemusíte obcházet jednotlivé banky a žádat o nabídky.
Komfortní servis s následnou budoucí péčí od našich specialistů.
Široké portfolio nabídek hypotečních úvěrů.
Výhodnější úrok, než který byste si vyjednali Vy sami.
Pomoc s refinancováním.

Synergie hypotéky a investování

 

Zajímavá je myšlenka souběžného dlouhodobého investování při splácení hypotéky. Tato kombinace produktů má pozitivní efekt v tom, že Vaši hypotéku díky investovaným penězům dříve splatíte a snížíte si tak celkové náklady s tím související. Jak funguje spojení investování a splácení hypotéky si prohlédněte na následujícím příkladu s grafem:

Příklad kombinace hypotéky a investice

Podívejme se na příklad manželského páru, který si vzal hypotéku ve výši 2 000 000 Kč na 20 let s měsíční splátkou 11 293 Kč měsíčně. Zároveň začal pravidelně investovat do nemovitostního fondu 3 000 Kč měsíčně. Díky tomu pak mohl splatit hypotéku o 6 let dříve a snížit si náklady na úvěr o celých 320 608 Kč.

Srovnávače hypoték?

 

Na internetu můžete najít nepřeberné množství různých srovnávačů nabídek hypotečních úvěrů. Pro základní orientaci v nabídce to není vůbec špatný nástroj. Tyto nástroje však nezohledňují individualní životní a finanční situaci klientů, proto Vám vždy nemusí ukázat ty nejlepší možné výsledky určené pro Vás. Naši hypoteční specialisté oproti těmto srovnávačům zohledňují další důležité faktory jako:

účel hypotéky

 

rozdíly v rychlosti čerpání peněz

zaměstnanecký poměr 

a mnoho dalších faktorů

Spolupracujeme s

Schůzka je pro nás důležitá


Rádi Vás přivítáme v jedné z naší regionální pobočce a společně vymyslíme další postup. Naše dlouholeté zkušenosti zajistí kvalitní výnosy a Vaši spokojenost. Věříme, že profesionalita našich zástupců Vám pomůže se ve světe investic zorientovat.

Rádi Vás

uvidíme

Srozumitelně

vysvětlíme

Dlouhodobě

pohlídáme

Reference zákazníků

MUDr. Kamil Bezděk

Lékař

 Paní Mgr. Horáková a její tým pomáhá s finanční problematikou naší rodiny již více než 10 let. Finanční zabezpečení a pojištění všech členů domácnosti revidujeme dle aktuálního stavu a potřeb, zhodnocení volných finančních prostředků účinně pomáhá překlenout i současnou inflační situaci. Pravidelně jsem informován o možnostech v oblasti investic. Se vzájemnou spoluprací jsem maximálně spokojen a věřím, že i nadále bude pokračovat.

Petr Matula

Mistr ve výrobě

 Na základě rady mého bankéře jsem investoval úspory, kdy během roku jsem tímto způsobem přišel o nemalé peníze. Svěřil jsem se s tímto problémem poradkyni z PROFORZA finance paní Svatavě Kubešové, která mi představila možnosti investování přes společnost PROFORZA finance a vše se mnou probrala. Takto již investuji několik let, peníze se mi zhodnocují a já jsem spokojen. 

Rodina Řehákova

 Po narození syna jsme zvažovali možnosti, jak mu našetřit něco do života. Od známých jsme dostali kontakt na poradce z PROFORZA finance. Ten nám ukázal možnosti dlouhodobého investování a ochotně nám zodpověděl všechny naše dotazy. Takže jsme spokojení. 

Bc. Radim Blaheta

Vedoucí odboru dopravy Bílovec

 Pokud člověk nechce strávit spoustu času studiem finančního trhu, musí se svěřit někomu, kdo tomu rozumí a komu hlavně důvěřuje. A proto s panem Radimem Klečkou z PROFORZA finance spolupracuji už více než 15 let, po tuto dobu se nám stará i o naše investice, a to o něčem svědčí. Máme u něj komplexní servis a neměnili bychom. Profesionál na svém místě.   

Proč hypotéku s námi?

20

let zkušeností

 

Naše společnost vznikla v roce 2016 s cílem nabídnout svěží vítr v oblasti finančního poradenství.

42

profesionálních

poradců

 

Naši specialisté jsou odborně vyškoleni a mají 20 let zkušeností v oboru.

1

miliarda Kč

 

Ve správě investic firmy PROFORZA finance, a.s.

Potřebujete více informací?

 

Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Jiřího Trnky 1237/9
0strava - Mariánské Hory

info@proforza.cz

596 110 620

Těšíme se na setkání s Vámi

Musíte vyplnit.
Musíte vyplnit. Neplatný email.
Musíte vyplnit.
Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat.

Zákonné informace a upozornění
Modelové příklady jsou určeny k usnadnění vašeho vlastního investičního rozhodnutí a volby vaší investiční strategie. Informace zde uvedené mají pouze informativní charakter, nejedná se o nabídku ani veřejnou nabídku a nelze je považovat za analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení ani poskytování investičního poradenství nebo jiné investiční služby. Uvedené údaje o výkonnosti fondu se týkají minulého období. Historické výnosy nezaručují podobné výnosy v budoucnu. Prezentované zhodnocení v minulých letech je již očištěno o nákladovost fondu (TER), konečný výnos investice však může být ovlivněn v důsledku vstupního/výstupního poplatku, který musí investor v souvislosti s investicí do fondu provést.